Napisz do nas – chętnie odpowiemy na każde pytanie:

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Temat

Treść wiadomości

LARIDO Agencja Reklamowa 

www.larido.pl
E: larido@larido.pl
T: 506 021 732

Godziny otwarcia:   Pn.-Pt. 8:00 – 16:00

505 339 003 | Projektowanie, DTP, grafika
516 175 978 | Sprawy handlowe
664 199 710 | Webdesign
515 241 887 | Produkcja kubków reklamowych
506 021 732 | Księgowość

Dzwonisz po godzinach? | 505 339 003

dział handlowy
design / foto / www

T: 506 021 847

dział handlowy
ceramika reklamowa


T: 516 175 978

T: 515 241 887

studio
graficzne

T: 506 021 732

studio
fotograficzne

T: 664 199 710

 

webdesign
T: 505339003

dział handlowy
design / foto / www

 

Alina Maćkowiak
Kierownik dz. sprzedaży
E: alina@larido.pl
T: 506 021 847


Dagmara Kozieł
Opiekun klienta
E: dagmara@larido.pl
M: 730 500 812

dział handlowy
ceramika reklamowa

 

Joanna Nowak
Specjalista ds sprzedaży
(kubki reklamowe)
E: joanna@larido.pl
T: 516 175 978


Danuta Kożyczak
Koordynator
ds. administracyjno – handlowych
E: danuta@larido.pl
T: 515 241 887

studio
graficzne

 

Beata Kulasik
Art Director / Projektant / Właściciel
E: beata@larido.pl
T: 505 339 003


Adam Szelążek
Designer / Projektant
E: adam@larido.pl
T: 506 021 732


Ola Szymańska
Designer / Projektant
E: aleksandra@larido.pl
T: 506 021 732

studio
fotograficzne

 

Arek Kulasik
Fotograf / Projektant
E: arek@larido.pl
T: 664 199 710

 

webdesign

 

Arek Kulasik
Webdeveloper
E: arek@larido.pl
T: 664 199 710