Napisz do nas – chętnie odpowiemy na każde pytanie:

    Imię i nazwisko

    Adres email

    Telefon

    Temat

    Treść wiadomości


    Opcjonalnie można załączyć pliki powiązane z zapytaniem


    LARIDO Agencja Reklamowa 

    www.larido.pl
    E: larido@larido.pl
    T: 506 021 732

    Godziny otwarcia:   Pn.-Pt. 8:00 – 16:00

    505 339 003 | Projektowanie, DTP, grafika
    664 199 710 | Foto
    506 021 847 | Sprawy handlowe
    664 199 710 | Webdesign
    516 175 978 | Produkcja kubków reklamowych
    515 241 887 | Status zleceń

    Dzwonisz po godzinach? | 505 339 003

    studio graficzne

     

    Beata Kulasik
    Art Director / Projektant
    E: beata@larido.pl
    T: 505 339 003


    Adam Szelążek
    Designer / Projektant
    E: adam@larido.pl
    T: 506 021 732


    Ola Szymańska
    Designer / Projektant
    E: aleksandra@larido.pl
    T: 506 021 732

    studio fotograficzne

     

    Arek Kulasik
    Fotograf / Projektant
    E: arek@larido.pl
    T: 664 199 710

     

    webdesign

     

    Arek Kulasik
    Webdeveloper
    E: arek@larido.pl
    T: 664 199 710

    dział handlowy

     

    Alina Maćkowiak
    Kierownik dz. sprzedaży
    E: alina@larido.pl
    T: 506 021 847


    Dagmara Kozieł
    Opiekun klienta
    E: dagmara@larido.pl
    M: 730 500 812

    dział handlowy

     

    Joanna Nowak
    Specjalista ds sprzedaży
    (kubki reklamowe)
    E: joanna@larido.pl
    T: 516 175 978


    Danuta Kożyczak
    Koordynator
    ds. administracyjno – handlowych
    E: danuta@larido.pl
    T: 515 241 887