Agencja reklamowa Larido. Projektowanie, poligrafia, fotografia, strony www. Leszno. | KONTAKT
17857
page,page-id-17857,page-template,page-template-full_width-php,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

LARIDO Agencja Reklamowa 

www.larido.pl
E: larido@larido.pl
T: 65 521 08 82
64-100 Leszno, ul. 17 Stycznia 90

Godziny otwarcia:   Pn.-Pt. 8:00 – 16:00

65 521 08 82 | Projektowanie, DTP, grafika
664 199 710 | Foto
506 021 847 | Sprawy handlowe
664 199 710 | Webdesign
516 175 978 | Produkcja kubków reklamowych
512 486 138 | Gadżety
515 241 887 | Status zleceń

Dzwonisz po godzinach? | 505 339 003

studio graficzne

 

Beata Kulasik
Art Director / Projektant
E: beata@larido.pl
T: 505 339 003


Daniel Krall
Designer / Projektant
E: daniel@larido.pl
T: 506 021 732


Adam Szelążek
Designer / Projektant
E: adam@larido.pl
T: 506 021 732

studio fotograficzne

 

Arek Kulasik
Fotograf / Projektant
E: arek@larido.pl
T: 664 199 710

 

webdesign

 

Daniel Krall
Webdesigner
E: daniel@larido.pl
T: 506 021 732


Arek Kulasik
Webdeveloper
E: arek@larido.pl
T: 664 199 710

dział handlowy

 

Alina Maćkowiak
Kierownik dz. sprzedaży
E: alina@larido.pl
T: 506 021 847


Klaudia Lupa
Specjalista ds. sprzedaży
E: klaudia@larido.pl
M: 730 500 812

dział handlowy

 

Rita Janowicz
Specjalista ds sprzedaży
(kubki reklamowe)
E: rita@larido.pl
T: 516 175 978


Magdalena Jazy
Asystent dz. sprzedaży
E: magda@larido.pl
T: 515 241 887

Napisz do nas – chętnie odpowiemy na każde pytanie:


Imię i nazwisko

Adres email

Temat

Treść wiadomości