LARIDO Agencja Reklamowa 

www.larido.pl
E: larido@larido.pl
T: 506 021 732
64-100 Leszno, ul. 17 Stycznia 90

Godziny otwarcia:   Pn.-Pt. 8:00 – 16:00

505 339 003 | Projektowanie, DTP, grafika
664 199 710 | Foto
506 021 847 | Sprawy handlowe
664 199 710 | Webdesign
516 175 978 | Produkcja kubków reklamowych
515 241 887 | Status zleceń

Dzwonisz po godzinach? | 505 339 003

Napisz do nas – chętnie odpowiemy na każde pytanie:

Imię i nazwisko

Adres email

Temat

Treść wiadomości

studio graficzne

 

Beata Kulasik
Art Director / Projektant
E: beata@larido.pl
T: 505 339 003


Adam Szelążek
Designer / Projektant
E: adam@larido.pl
T: 506 021 732


Ola Szymańska
Designer / Projektant
E: aleksandra@larido.pl
T: 506 021 732

studio fotograficzne

 

Arek Kulasik
Fotograf / Projektant
E: arek@larido.pl
T: 664 199 710

 

webdesign

 

Arek Kulasik
Webdeveloper
E: arek@larido.pl
T: 664 199 710

dział handlowy

 

Alina Maćkowiak
Kierownik dz. sprzedaży
E: alina@larido.pl
T: 506 021 847


Dagmara Kozieł
Opiekun klienta
E: dagmara@larido.pl
M: 730 500 812

dział handlowy

 

Joanna Nowak
Specjalista ds sprzedaży
(kubki reklamowe)
E: joanna@larido.pl
T: 516 175 978


Danuta Kożyczak
Koordynator
ds. administracyjno – handlowych
E: danuta@larido.pl
T: 515 241 887

Call Now Button