LARIDO Agencja Reklamowa 

www.larido.pl
E: larido@larido.pl
T: 65 521 08 82
64-100 Leszno, ul. 17 Stycznia 90

Godziny otwarcia:   Pn.-Pt. 8:00 – 16:00

65 521 08 82 | Projektowanie, DTP, grafika
506 021 847 | Sprawy handlowe
516 175 978 | Produkcja kubków reklamowych
512 486 138 | Gadżety
515 241 887 | Status zleceń

Dzwonisz po godzinach? | 505 339 003

studio graficzne

 

Beata Kulasik
Art Director / Projektant
E: beata@larido.pl
T: 505 339 003

 

Maciej Ciesielski
Senior Designer / Projektant
E: maciej@larido.pl
T: 506 021 732

studio fotograficzne

 

Arek Kulasik
Fotograf / Videomaker
E: arek@larido.pl
T: 65 521 08 82

 

motion @ webdesign

 

Anna Kubiak
Senior Designer
E: anna@larido.pl
T: 65 521 08 82

dział handlowy

 

Alina Maćkowiak
Kierownik dz. sprzedaży
E: alina@larido.pl
T: 506 021 847

dział handlowy

 

Rita Janowicz
Specjalista ds sprzedaży
(kubki reklamowe)
E: rita@larido.pl
T: 516 175 978

 

Basia Grygier
Asystent dz. sprzedaży
E: basia@larido.pl
T: 515 241 887

Napisz do nas – chętnie odpowiemy na każde pytanie:

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Temat

Treść wiadomości

Call Now Button